صرافی آنلاین پلاس چنج

سامانه خرید و فروش ارز دیجیتال. به ساده ترین روش ارز دیجیتالی بخرید و در سریع ترین زمان ارز دیجیتالی کیف پول خود را به فروش برسانید.

ورود یا ثبت نام شروع

قوانین بازار ارز های دیجیتال

1~کلیه خرید و فروش ارز های دیجیتال در چهار چوب نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
2~ما هیچ گونه خرید و فروش فیزیکی (دلار،پوند،یورو،لیر،.......)نداریم.
3~خرید و فروش ارزهای دیجیتال بعد از احراز هویت کامل کاربر آغاز می شود.
4~خرید و فروش با ای پی ایران امکان پذیر است.
5~حداکثر سن برای ثبت نام و خرید و فروش ارز های دیجیتال 18سال می باشد.
6~در صورت اجاره دادن بخش پروفایل خود به دیگران برای خرید و فروش ارز های دیجیتال و... اکانت شما قفل می شود.و از سایت اخراج می شوید.
7~صرافی پلاس چنج به آدرس اینترانتی Pluschange.ir هیچ گونه کانال،گروه،شبکه های اجتماعی دیگری ندارد و آدرس پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی ما را از داخل سایت موجود است.
8~ امکان اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید داخل سایت برای خرید و فروش امکان پذیر است و ممکن است بعدا از لیست ارزهای دیجیتال حذف شود، مدیریت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارز هایی که شما خرید و فروش میکنید ندارد،«لطفا ارز های دیجیتال خود را با آگاهی کامل و مشورت با دیگران خریداری کنید».
9~در صورت اشتباه وارد کردن آدرس کیف پول، سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
10~همه واریز ها از طریق شماره شبا انجام می شود.
11~ما هیچ گونه همکاری با سایت های شرط بندی نداریم،
12~امکان اضافه شدن،امکانات جدید داخل سایت برای کاربران امکان پذیر است که برای استفاده از آن باید احراز هویت کامل انجام بدهند.
13~امکان اضافه شدن یا تغییر قوانین امکان پذیر است.
14~سایت پلاس چنج فقط یک ارائه دهنده خدمات ارز های دیجیتال است،تا کاربران با امنیت کامل و آسودگی به کار خود ادامه دهند.و هیچ گونه ارتباطی با افزایش قیمت یا کاهش قیمت ارز های دیجیتال ندارد.
15~سایت پلاس چنج داری گواهینامه امنیتیSSL می باشد.
16~براساس تکلیفی که قوانین جرایم رایانه ای و تجارت الکترونیکی و همچنین پلیس فتا بر عهده فروشندگان در فضای مجازی قرار داده است ، سایت پلاس چنج خود را ملزم به احراز هویت کامل متقاضیان خرید و فروش می داند.
17~در صورت تلاش جهت استفاده از کارتهای بانکی سرقتی و یا اطلاعات بانکی هک شده دیگران در هنگام خرید ، کلیه اطلاعات و مشخصات شما در اختیار پلیس فتا قرار داده خواهد شد.  و تمام عواقب و مسؤلیت های (مالی،دینی،شرعی و...) آن به عهده ی شما می باشد.
18~لطفا قبل از ورود به بازار ارز های دیجیتال آگاهی کامل به دست بیاورید و قبل از خرید و فروش،احراز هویت، قوانین را بخوانید،موفق باشید.